Разделы:

deti i roditeli

Здоров`я

Чому не варто відтягувати з батьківством

34

14:45, 16 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У чоловіків так само, як у жінок є «біологічний годинник», стверджують вчені зі США. За їх словами, батьківство після 35 років несе в собі загрозу здоров’ю майбутнього потомства, пише maximum.fm

Фахівці Інституту жіночого здоров’я при Медичній школі Ратгерського університету (США) опублікували в медичному журналі Maturitas результати дослідження, які говорять про те, що вік чоловіків також важливий для фертильності, як і у жінок.

«Критичним» порогом, за яким починається «вікове» батьківство, здатне негативно позначитися на здоров’ї дітей, вчені вважають вік 35 років.

Відомо, що у жінок після 35 років відбуваються фізіологічні зміни, що впливають на якість зачаття, вагітності і здоров’я дитини. Більшість чоловіків не усвідомлюють, що їх вік діє на ці процеси аналогічним чином, – сказала провідний автор дослідження доктор Глорія Бахманн.

Читайте також: Медики рассказали о том, какие болезни вызывают паразиты в организме

Вчений заявила, що чоловікам, які відкладають батьківство на більш свідомий період свого життя, слід проконсультуватися з лікарем з приводу можливої ​​кріоконсервації сперми у віці до настання 35-річчя. Бахманн застерегла про те, що діти старших батьків мають більше вроджених дефектів, ніж діти молодших чоловіків.

Теги:

Loading...

Читайте также