Разделы:

nikol kidman

За рубежом

Чому Ніколь Кідман розридалась на людях

72

8:30, 16 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

У середу, 14 листопада, в місті Нашвілл штату Тенессі відбулась 52-а церемонія нагородження CMA Awards 2018. На світському заході були присутні Кіт Урбан та Ніколь Кідман.

Найголовніша ніч кантрі-музики відбулась в середу, 14 листопада, в місті Нашвілл. На урочистий вечір нагородження прийшло багато знаменитостей, у тому числі американська акторка Ніколь Кідман разом зі своїм чоловіком, співаком Кітом Урбаном.

Читайте також Ніколь Кідман зізналася, що хотіла стати черницею

Зіркове подружжя з’явились на премії у гарному настрої та чудовому вигляді. 51-річна акторка для виходу на червону доріжку вибрала чорне плаття із пишними рукавами та масивні прикраси: сережки, персні та браслети. Її чоловік Кіт Урбан був одягнений у темну сорочку, штани та піджак в клітинку.

Ніколь Кідман і Кіт Урбан

Урочистий вечір знамените подружжя провело в компанії співаків Келсі Баллеріні та Моргана Еванса.

Ніколь Кідман, Кіт Урбан, Келсі Баллеріні та Морган Еванс

На премії CMA Awards 2018 було багато переможців у різних номінаціях. Відтак, нагорода «Естрадний артист року 2018» дісталась Кіту Урбану. Дружина співака була приємно здивована і перед тим, як він виходив на сцену прийняти відзнаку, ніжно провела рукою по його спині та ще раз нагадала, що сильно його любить. Кіт, у свою чергу, вирішив відповісти дружині привселюдно.

«Дівчинка моя, я так тебе люблю! Дякую тобі за все, що ти для мене робиш. Я просто в шоці»,– з радістю промовив він зі сцени.

Ці слова сильно розчулили Ніколь Кідман, вона не втримала емоцій і заплакала. Відео з вечора акторка опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...