Разделы:

zavtrak

Здоров`я

Чому підліткам особливо важливо снідати: пояснення науковців

256

13:00, 27 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Відмова від сніданку – поширена серед підлітків звичка. Утім, вона може провокувати у них розвиток ожиріння, показало нове дослідження.

Портал Medicalxpress повідомив про дослідження вчених з Бразилії, які встановили, що типовий для підлітків пропуск сніданку сприяє появі зайвого жиру та передчасних порушень здоров’я, включаючи діабет другого типу і серцево-судинні відхилення, пише maximum.fm

Чому ж розвивається ожиріння у підлітків, які здавалося б просто відмовляються від їжі? Дослідники повідомляють, що діти, які ігнорують ранкові прийоми їжі, частіше зловживають перекушуванням по дорозі до школи – в основному мова йде про фастфуд. Автори праці резюмували, що відмова від сніданку провокує ожиріння у підлітків незалежно від статі, місця проживання та тривалості сну.

Читайте также: Так виглядає найдорожчий бізнес-літак у світі

Провідний експерт проекту, професор Аугусто Сезар Феррейра де Мораєс заявив: «Серед усіх проаналізованих видів поведінки, пов’язаних з енергетичним балансом, найсильніша кореляція спостерігалася між пропуском сніданку та підвищеним рівнем маркерів ожиріння».

Також, відзначили дослідники, значний вплив на розвиток дитячого ожиріння має сидячий спосіб життя.

Теги:

Loading...

Читайте также