Разделы:

eda1

Здоров`я

Чому швидко повертається відчуття голоду: поширені причини

1271

11:00, 20 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Відчуття голоду – нормальна реакція організму. Однак якщо воно повертається занадто часто, можливо, є проблема, на яку варто звернути увагу. 

СПІВВІДНОШЕННЯ ПОЖИВНИХ РЕЧОВИН

Вживання їжі з великою кількістю білка допомагає швидше насититися і зберегти це відчуття. При цьому кількість калорій не має такого вирішального значення. Додавання у раціон продуктів, багатих на клітковину, також допомагає впоратися з голодом надовго, пише maximum.fm

ГОРМОНИ

У людей з ожирінням є проблеми з розпізнаванням мозком гормону лептину, що повідомляє організму про почуття ситості. Ожиріння може призводити до формування стійкості до лептину, що не дозволяє відразу «вимкнути» голод.

Читайте також: Медики выявили уникальные свойства молока

ЛІКИ

Загальним побічним ефектом деяких ліків є посилення відчуття голоду. Антипсихотичні препарати, антидепресанти, кортикостероїди і стабілізатори настрою чинять такий вплив на людей, які приймають їх регулярно.

Загалом, якщо вас турбує стійке відчуття голоду, спробуйте переглянути свій раціон. Цілком імовірно, що він складається здебільшого з вуглеводів, а вони не дають бажаного ефекту.

Теги:

Loading...

Читайте также