Разделы:

rabota

навчання

Чому так важливо робити перерви під час роботи і навчання

87

17:30, 26 Октябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Науковці довели, що коротенькі перерви насправді дуже потрібні для того, щоб мозок працював краще і міг швидше засвоювати нову інформацію. Тому надто активні робочі та навчальні будні обов’язково варто розбавляти відпочинком, передає newsyou.

Учені з американського Національного інституту охорони здоров’я стежили за добровольцями та склали специфічну карту активності мозку. Фахівці відстежували, як у мозку змінюється активність під час вивчення чогось нового. З’ясувалось, що наявність коротеньких перерв дозволяє покращити ефективність будь-якої роботи.

Це ще один доказ того, що відпочинок є важливою складовою будь-якої розумової дільності, тому не варто робити акцент лише на роботу чи навчання, забуваючи про вільний час. Річ у тому, що саме під час перерв мозок починає «розставляти» інформацію на свої місця. А от тривалий процес навчання може завадити якісному пізнанню. Тому не бійтесь раз у годину-дві робити розминку, перемикати увагу на щось інше, а також чітко відокремлюйте вихідні та відпустку від праці.

Раніше ми писали про те, що медики розповіли, чому корисно робити перерви між тренуваннями.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.