Разделы:

Pornhub

Курйози

Чому українці стали більше дивитися Pornhub: цікава причина

727

12:00, 16 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Популярність Pornhub в Україні різко зросла після блокування соціальної мережі «Вконтакте».

Раніше ми повідомляли: Starbucks заборонив своїм клієнтам дивитися порно

Це видно із пошукових запитів українців, повідомляє в Facebook аналітик Данило Юрачківський.

Він порівняв дані за 2 запитами в Google: Pornhub і «Вконтакті». Статистика була отримана за різними датами та областями України.

З’ясувалося, що першого місяця після блокування «Вконтакте» 2017-го Pornhub володів перевагою тільки в одній області України — Львівській. Однак із 20 червня до 20 липня 2017-го Pornhub став популярнішим за «Вконтакте» на всій території Західної України.

Станом на 12 грудня «Вконтакте» залишається популярнішим за Pornhub тільки в окупованому Криму, Донецькій і Луганській областях, частина районів яких також окупована.

Згідно з даними сервісу Pornhub, Україна вперше увійшла до ТОП-20 країн, які забезпечують 80% трафіку. Піднялася відразу на 11 позицій, опинившись на 16 місці в рейтингу.

Україна виявилася також у лідерах за часом, який користувачі проводять на сайті. Середня тривалість перебування українців на Pornhub склала 10 хв. 26 сек. Це 4 місце за цим показником.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.