Разделы:

okno

За кордоном

Чому в Європі відмовилися від пластикових вікон

1125

6:00, 24 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Пластикові вікна – найпоширеніша форма виробів. Однак Європа, яка сильно випереджає інші країни за розвитком, навпаки, позбавляється пластикового варіанта. Причин є кілька, але всі вони пов’язані саме з матеріалом виробу, пише maximum.fm

Відмова від таких вікон сталася, перш за все, через структуру матеріалу. Пластик виготовляється найчастіше зі шкідливих відходів і отруйних речовин, які негативно впливають на організм людини. Виробники розуміють, на які ризики вони йдуть, але при цьому все ж намагаються економити на своїй продукції, отримуючи найбільшу вигоду.

Небезпечні такі вироби і при сильному впливі сонячних променів, і особливо при довгостроковій експлуатації. Матеріал під час тривалого використання починає виділяти токсичні речовини, які можуть викликати рак та інші серйозні захворювання.

Читайте також: Ученые обнаружили бактерию, вызывающую психическое заболевание

Ще одна причина – проблеми з утилізацією. За кордоном до навколишнього середовища ставляться дбайливо, тому утилізація пластикової продукції – це справжня проблема.

Які ж вікна популярні в Європі?

Згідно зі статистикою, більше 70% населення Європи встановлюють у себе дерев’яні вироби. Обумовлено це натуральністю виробу, відповідно, і повною безпекою для здоров’я людини.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.