Разделы:

yeda dlya kota

Здоров`я

Чому виникає постійне відчуття голоду

2100

12:00, 8 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Науковці розповіли, чому може постійно хотітися їсти і чому з цим варто боротися. Це варто прочитати кожному, адже це впливає на здоров’я.

Дієтологи вирішили назвати найпоширеніші причини постійного відчуття голоду, а також пояснили, чому воно виникає і як з ним боротися, окрім їжі, пише maximum.fm

Не важко здогадатися, що першою порадою експертів стало уважніше ставлення до раціону. Саме неправильний стиль харчування може викликати постійне бажання їсти. Тому варто контролювати кількість спожитих вуглеводів. Річ у тому, що брак складних та завелика порція простих вуглеводів не дають організму відчути ситість, а також викликають неприємні відчуття.

Також дієтологи порадили дослухатись до цієї поради і любителям солодощів, адже такі смаколики приносять лише зайві швидкі калорії, які ненадовго вгамовують голод. Також не варто забувати про розміри порції, адже бувають моменти, коли люди просто недоїдають. Тому фахівці рекомендують триразове харчування з можливими 1-2 перекусами. Краще їсти маленькими порціями, але частіше.

Не варто нехтувати і стресом та депресивним настроєм, адже вони також стають причиною «заїдання» проблем і постійного бажання пожувати ще щось.

Читайте також: Медики назвали полезные «утренние» напитки для худеющих людей

Теги:

Loading...

Читайте также