Разделы:

myty avto

Авто

Чому взимку не варто мити автомобіль

8

12:00, 14 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Автомобіль, який потрапив на мийку, гарнішає на очах, часом не даючи часу задуматися про негатив. Однак лакофарбове покриття на автомобілі, що заїхав у тепле приміщення мийки з морозної вулиці, відчуває дуже сильний перепад температур, що часто призводить до тріщин у покритті, пише 1gai.

Мало того, після мийки в таких тріщинах майже завжди залишається вода, яка, перетворюючись на вулиці в лід, розширюється, посилюючи неприємності. Гумові ущільнювачі дверей, багажників, люків, а також люків паливного бака після миття дуже часто примерзають.

Після зимової мийки, особливо в сильні морози, автомобілю потрібен час, щоб висохнути. Тому бажано вибирати мийку, що розташована, скажімо, поруч з підземним паркінгом гіпермаркету або перед проведенням техобслуговування, після якого машина буде в теплому приміщенні.

Раніше ми писали про те, що Toyota C-HR возглавила рейтинг самых нежеланных автомобилей.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.