Разделы:

zima

зима

Чому взимку постійно хочеться їсти

5

9:30, 12 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Взимку і справді більше хочеться їсти, готувати, пити чай із печивом та варенням, дивитися серіал із бутербродами, навіть якщо ви не голодні. Розбираємось, чому так відбувається і чим зимовий режим роботи організму відрізняється від літнього. Про це пише inmyroom.

Не нудьгувати та отримувати вітамін D дуже складно: сонце не балує нас своєю присутністю, а разом з ним нам не вистачає і серотоніну. Додайте сюди ненормований робочий графік, корки, застуди… Організм продукує гормони стресу адреналін та кортизол, і мозок сприймає їх як сигнал для термінового енергетичного підживлення.

У такому стані швидкість обміну речовин узимку сповільнюється, організм входить у режим економії енергії, намагаючись якнайбільше відкласти про запас. Отже, постійне відчуття голоду абсолютно природне фізіологічне явище. Намагайтеся їсти не менше п’яти разів на день і багато рухатися.

Якщо ви працюєте в офісі і вам постійно хочеться перекусити чимось, подбайте про це заздалегідь. Чипси замініть на сушені морквяні або яблучні слайси, хліб на снеки зі злаків, десерт на фрукти.

Раніше ми писали про те, що врачи рассказали, как зимой уберечься от переохлаждения.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.