Разделы:

likari

Здоровье

Чому збільшується кількість захворювань на рак: пояснення лікаря

454

17:30, 29 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

За останні 40 років ріст онкозахворювань склав +10 відсотків. Причому не різко, а плавно з року в рік. Причиною цього зростання є збільшення тривалості життя.

Про це повідомив лікар Микола Островський.

Читайте також Пациентке с больной почкой пересадили орган с раком

За його словами в кожному підручнику з патофізіології  вказано, що рак – це типовий патологічний процес. Тобто скільки існувало людство, стільки виникали пухлини.

За словами лікаря список найвищої онкологічної захворюваності у світі очолюють Данія, Франція, Австралія, Бельгія, Норвегія, США. Країни з найкращою медичною допомогою. Чому ж так?


Збільшення тривалості життя впливає на кількість

На думку фахівця є три причини такої ситуації:

1. Збільшення тривалості життя. Лише від 1990-го середня тривалість життя у світі зросла на 7 років. Люди почали доживати до онкології.

2. Зниження смертності від інших захворювань. Значний прогрес відбувся у лікуванні серцево-судинних захворювань, захворювань нирок, печінки, легень та багатьох інших. Інфаркт та інсульт — це вже не вирок. Трансплантація печінки, гормональна терапія та діаліз стали доступними. І найголовніше — знижується кількість інфекційних захворювань: і за рахунок вакцинації, і завдяки покращенню санітарних умов, і завдяки застосуванню антибіотиків.

3. Зростання ранньої діагностики онкології. Медицина, як Ви вже зрозуміли, прогресує. Ті форми пухлин, які не виявлялись раніше, діагностуються зараз. Впровадили скринінги для раннього виявлення – маємо результат.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...