Разделы:

pitanie

Здоров`я

Чому здорове харчування не допомагає скинути вагу: 5 причин

2436

9:00, 5 Март 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Втрата ваги може бути проблемою, яка не має нічого спільного з раціоном харчування. На повноту при здоровому харчуванні можуть впливати гени, ліки, вік та інші чинники. Принаймні так запевняють лікарі.

Якщо, попри всі зусилля харчуватися здоровою їжею, схуднути не виходить, це може бути пов’язано з п’ятьма обставинами, стверджує доктор Холлі Лофтон, директор Програми з контролю ваги у Нью-Йоркському університеті Langone Health, пише maximum.fm

Ліки. Побічні ефекти деяких ліків можуть привести до збільшення ваги. Зокрема, це стосується антидепресантів і гормональних препаратів.

«Антидепресанти здатні приводити до збільшення ваги, якщо приймати їх протягом декількох місяців», – говорить доктор Лофтон.

Ще один препарат, який може бути відповідальним за те, що не вдається скинути вагу, – протизаплідні таблетки. У цих препаратах відносно низький рівень гормонів, і ймовірність набрати вагу при їх прийомі теж низька, – проте, вона все ж існує.

Читайте також: Названы продукты, которые помогут избавиться от жира на бедрах

Генетика. За словами Холлі Лофтон, генетика дійсно може змусити людей набирати вагу або мати проблеми з втратою ваги. Однак вважати їх неминучими не варто. Навіть якщо обоє батьків були схильні до повноти й ожиріння, можна уникнути подібної долі, підкреслює фахівець. Для цього, вже починаючи з дитячого віку, спосіб життя повинен бути настільки активним, наскільки це можливо.

Вік. За словами експерта, після 50 років багато людей стикаються з тим, що заходи, які дозволяли їм тримати себе в формі в колишні роки, – більше не працюють. На жаль, це дійсно так. Метаболізм сповільнюється приблизно на два відсотки кожні два роки, і з віком об’єктивно стає важче втрачати вагу.

Теги:

Loading...

Читайте также