Разделы:

seks

Суспільство

Cкільки жінок брешуть своїм партнерам про секс: дослідження

1009

11:00, 15 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Як виявилося, майже половина жінок віддають перевагу замовчуванню певних деталей інтимного життя, які можуть покращити сексуальний досвід, пише maximum.fm

Нове дослідження сайту Superdrug, в якому брали участь 1000 осіб різних статей, встановило, що 40% жінок брешуть своїм партнерам стосовно сексуальних фантазій. Серед чоловіків ці показники ще вищі – 45% представників сильної половини людства є дещо нещирими зі своїми коханими.

Дослідження показало, що 35% жінок узагалі не обговорюють свої інтимні побажання. Ще 18,7% дівчат зізналися, що вони ніколи в житті не розкажуть про свої фантазії у ліжку.

16,4% жінок зізналися, що вони не зізнаються, чи подобається їм зовнішність та тіло партнера. 7,3% брешуть чоловікам стосовно розмірів їхнього статевого члена.

Читайте також: Что нужно есть на завтрак: топ-5 продуктов

Окремий аспект досліджень присвячений жіночим оргазмам. Виявляється, 70% імітують його, щоб не ображати свого коханого; 44,5% – якщо хочуть завершити акт, а ще майже 25% – якщо жінка не взагалі не хотіла сексу.

Також з’ясувалося, що не всім дівчатам подобаються оральні ласки. 29% зізналися, що прикидаються, ніби їм це до вподоби. До слова, 17,2% чоловіків сказали, що не люблять, коли їм роблять мінет.

Loading...

Читайте также