Разделы:

para

Суспільство

Де краще провести побачення — поради зірок

20

9:45, 24 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У кожного своє ідеальне побачення, жінки — зірки радять зупинитися на романтиці, а чоловіки – до романтики додати перчинки.

Американський комік Азіз Ансарі пропонує забрати дівчину з дому на автомобілі, прикрашеному свічками. Відвідати улюблений ресторан. Завчасно приготувавши імітований феєрверк для ефекту полум’я авто. Після розпачу дівчини обійміть її, заспокойте і поцілуєте на тлі вогненних сплесків.

Ровільсон Фернандес, редактор журналу Maxim радить запросити дівчину на вечерю у просте кафе. Завчасно орендувати тролейбус, який приїде по вас з вином, тістечками і фруктами. А потім підніміться на майданчик огляду або просто на дах, звідки відкривається гарний вид на місто, і танцюйте всю ніч безперервно, розповідає ukrlovelady.ru.

З жіночого погляду Карина говорить, що для побачення необхідно підібрати правильне меню, де будуть легкі салати і закуски, без жирних, калорійних страв, щоб потім залишилися сили для довгої ночі.

Читайте також: Як собаки впливають на тривалість життя господаря

Деякі жінки переконують, що для побачення не потрібні міцні спиртні напої, тому що з ним легко переборщити та пропонують зробити акцент на антуражі — красивий посуд, ароматичні свічки, фонова музика, приглушене світло.

Loading...

Читайте также