Разделы:

wi-fi

Суспільство

Де у квартирі має стояти Wi-Fi роутер

676

12:45, 17 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Як правило, коли монтажники проводять інтернет і налаштовують роутер, то роблять вони це до найближчої розетки. Так, Wi-Fi роутер залишається у коридорі. Чи вдале таке розташування, пише maximum.fm

По-перше, бажано не ставити роутер Wi-Fi біля телевізора і СВЧ-печі (мікрохвильовки). Сигнал може бути трохи приглушений.

Ідеальне місце – середина квартири. Особливу увагу необхідно звернути на розетку, перевірте її справність, чи немає пошкоджень, адже пристрій буде включений цілодобово.

Також не варто закривати корпус роутера і блок живлення – ганчірками, книгами, одягом. Пристрій може дуже сильно нагріватися, отже це може викликати навіть пожежу. Багато хто ставить роутер в спеціальний щиток. Правильним це буде лише в тому випадку, якщо щиток не має металевих дверей.

Читайте також: Супершвидко та якісно: чим здивувала світ унікальна пральна машина від beko

Також велику увагу варто приділити моменту, якщо у вас є домашні тварини: кішка або собака. Вони можуть пошкодити / погризти дроти. Якщо площа приміщення велика, то краще придбати потужний роутер з двома або навіть трьома антенами. Звичайно, не варто ставити роутер в спальні: що б там не говорили, але як не крути, це високочастотні випромінювання.

Loading...

Читайте также