Разделы:

eda

Здоров`я

Декілька кухонних речей, якими ми користуємось неправильно

155

15:15, 24 Март 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Цими предметами на кухні ми користуємось практично щодня, але навіть не підозрюємо, що робимо щось неправильно. До вашої уваги кілька секретів, які суттєво полегшать вирішення справ кухонних.

1. Прес для часнику. Знайома ситуація, коли при очищенні часнику його лушпиння постійно липне до рук і не хоче забиратися геть? Тоді пора розповісти, що у прес можна класти неочищені зубчики, зрізавши з них тільки твердий кінчик. Притиснувши прес, отримуєте подрібнену м’якоть, а лушпиння залишається всередині, пише maximum.fm

2. Скринька під духовкою. Теж складаєте туди кухонне приладдя? Але ж насправді вона призначена для підігрівання свіжоприготовлених страв. Річ у тім, що під час нагрівання духовки там накопичується тепле повітря, і це дає можливість поставленій туди їжі повільніше остигати.

Читайте також: Ученые обнаружили предка всех животных

3. Блендер. Якщо в чашу відразу потраплять тверді овочі або фрукти, ножам буде складно якісно їх подрібнити. Тому важливе правило: починати потрібно з м’яких продуктів, після можна класти зелень і тільки тоді тверді.

4. Ложка для спагетті. Багато хто помилково вважає, що вона потрібна лише для того, щоб діставати макарони з каструлі. Але всередині ложки є отвір. А він призначений саме для визначення ідеальної порції спагетті.

8 кухонних речей, якими ми користуємось неправильно - фото 393767

5. Отвір у ручці сковороди. Багато хто навіть не звертає на нього уваги. А дарма, адже це відмінна підставка для лопатки або ложки під час приготування їжі.

8 кухонних речей, якими ми користуємось неправильно - фото 393772

6. Холодильник. Невелика хитрість: на середній полиці, яка розташовується на рівні очей, потрібно зберігати корисні продукти. Так під руку для перекусу точно не потрапить те, що ви не дозволяєте собі їсти, але дуже хочеться.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.