Разделы:

yogurt

Здоровье

Декілька вагомих причини почати ранок з йогурту

529

13:00, 13 Март 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Сніданок має бути різноманітним і збалансованим. Ось деякі варіанти смачного і корисного сніданку для вас.

Ця аксіома залишається непохитною на устах мільйонів дієтологів світу. Але який напій вибрати з ранку, щоб організм був бадьорим і повним енергії? Кава – найпоширеніша відповідь. Але, на жаль, це зовсім не так. Свою увагу краще зосередити на йогурті. Отже, три причини, чому цей кисломолочний продукт повинен завжди бути на вашому столі під час сніданку, пише maximum.fm

Причина 1 – завдяки йогурту ви забудете про депресію. Виявляється, лактобактерії діють на людину таким чином, що знижують рівень гормону під назвою кінуренін. Саме останній відповідає за стан депресії і пригніченості.

Причина 2 – процес швидкого схуднення залежить від йогурту. Як би дивно це не звучало, але чим жирніше йогурт за структурою, тим вище ймовірність того, що корисні бактерії налагодять мікрофлору всередині кишківника і суттєво прискорять метаболізм.

Причина 3 – ніякої кави. Якщо вже ви прислухалися до порад дієтологів і почали пити вранці йогурт, то про каву потрібно забути! Дослідники довели, що запиваючи гарячими напоями харчові добавки і пробіотичні йогурти, ми порушуємо процес засвоєння корисних вітамінів і мінералів.

Читайте також: Несподівана властивість йогурту, про яку ви не знали

Loading...

Читайте также