Разделы:

den konstitutsii

Суспільство

День Конституції України 2019: дата, коли буде додатковий вихідний

60

11:45, 19 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Вкінці червня буде велике державне свято – День Конституції. У 2019 році головному закону України виповниться 23 роки. З нагоди цього свята українці щороку мають додатковий вихідний, але у 2019 році ми отримаємо не один, а одразу кілька неробочих днів.

Історія Дня Конституції розпочалася понад 20 років тому – 28 червня 1996 року ухвалили Основний Закон України, пише maximum.fm

Щороку День Конституції України відзначають 28 червня. У 2019 році ця дата припадає на п’ятницю – у цей день українці матимуть додатковий офіційний вихідний. Тому буде затяжний вікенд включно з суботою-неділею.

Читайте також: Ученые назвали продукты, которые не стоит есть перед сном

Дивіться детальніше в календарі:

День Конституції України 2019: дата, коли буде додатковий вихідний - фото 335241

ЩО РОБИТИ ТА КУДИ ПІТИ НА ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ

З нагоди цього державного свята у містах та селах, зазвичай, організовують концерти та урочисті події, на яких виступають відомі зірки.

Також до Дня Конституції України часто проводять виставки, театральні постановки, майстер-класи тощо. Дізнайте, які активності будуть у вашому населеному пункті.

До прикладу, у Львові на цих вихідних буде Міжнародний фестиваль джазової музики «Leopolis Jazz Fest 2019», який триватиме 26-30 червня.

Гарна ідея – влаштувати пікнік або виїхати на природу на кілька днів.

Вихідних буде аж три дні, тому спокійно можна спланувати мініподорож. На честь Дня Конституції України найдоречнішим буде досліджувати свою рідну країну – гори, замки, нові міста. Мальовничих краєвидів та історичних локацій в Україні дуже багато, тому ви точно знайдете цікаві місця поблизу, якщо не хочете вирушати у довшу мандрівку.

Loading...

Читайте также