Разделы:

ukraine

В регіоні

День захисника України 2019 у Києві: афіша святкових заходів

493

11:00, 11 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Якщо не знаєте як провести вихідний 14 жовтня у День захисника України в Києві, але хочете цікаво відзначити цей день, то читайте далі. Ми розповімо вам, які події та заходи відбудуться у столиці 14 жовтня з нагоди Дня захисника!

День захисника України святкують щорічно 14 жовтня. Саме цей день у 2014 році проголосили Днем захисника України й відтоді це державний вихідний, який святкують українці цікавими та патріотичними заходами, пише maximum.fm

ПОДІЇ У КИЄВІ НА ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

  • 1-14 жовтня. Виставка архівних документів (читальна зала Державного архіву).
  • 10-24 жовтня. Виставка до Дня захисника України (Міська спеціалізована молодіжна бібліотека «Молода гвардія»).
  • 10-27 жовтня. Виставка до Дня захисника України (Музей історії міста Києва).
  • 10-30 жовтня. Виставка «Козацька слава невмируща» (Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця»).
  • 14 жовтня. Загальноміський святковий захід до Дня захисника України (біля будівлі Київської міської держадміністрації на вулиці Хрещатик 36).
  • 14 жовтня, 13:00–17:00. Культурно-мистецький проєкт «Мужні та незламні«. Вхід безкоштовний. (Культурно-мистецький комплекс «Співоче поле» у Печерському ландшафтному парку).
  • 14 жовтня, 18:00–21:00. Урочистий вечір до Дня захисника України «Вони присягнули на мир і волю!» (Палац спорту).

У освітніх закладах протягом цього періоду відбуватимуться тематичні уроки, виховні години, лекції, проєкти, конкурси, квести, мистецькі та просвітницькі заходи, конференції, засідання, круглі столи, зустрічі учнівської молоді з ветеранами війни, учасниками АТО/ООС, екскурсії до музеїв, покладання квітів до пам’ятників тощо.

Також з нагоди Дня захисника України у жовтні заплановані виїзні концерти у військових частинах у рамках національно-патріотичного виховання проєкту «Ми разом!»

Читайте также: Погода в Україні 11 жовтня: у яких областях пройдуть дощі

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.