Разделы:

zubnaya nit

Здоров`я

Деякі засоби гігієни можуть містити речовини, які викликають рак

37

13:30, 11 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Американські дослідники застерігають: використання зубної нитки може занести в організм людини токсичні хімічні речовини, пише 24tv.ua

Результати експерименту опубліковані на порталі Eurekalert!

Мова йде про пер- і поліфторалкільні з’єднання (ПФАС), які можуть потрапити в організм разом з їжею, питною водою або повітрям.

ПФАС – що це?
Це водо- і жиростійкі речовини. Їх використовують у низці споживчих товарів, включаючи упаковку швидкого харчування, антипригарне тефлонове покриття, водонепроникний одяг та стійке до плям покриття для килимів. Хімічні речовини можуть накопичуватися у крові та у внутрішніх органах.

ПФАС може призвести до затримки статевого дозрівання, підвищеного рівня холестерину, раку нирок і яєчок, зниження імунітету, народження недоношених дітей, тощо.

Вчені проаналізували зразки крові, які взяли у 178 жінок середнього віку на наявність 11 різних хімікатів з групи ПФАС.

Ці результати дослідники порівняли з даними опитувань, де учасниці описували свої звички. Вчені розглянули 9 «поведінкових факторів ризику», які могли спричинити вищий вміст токсичних хімікатів у крові.

Раніше ми повідомляли: Швейцарские часы покрыли плесенью и лишайником

Дослідження показало, що жінки, які використовували зубну нитку, рівні деяких з’єднань з групи ПФАС були вищими в порівнянні з тими, хто не користувався ниткою.

Після цього вчені перевірили низку зубних ниток на наявність небезпечних маркерів. Виявилося, що деякі засоби гігієни відомих брендів містять небезпечні токсичні речовини.

Висновок вчених: зубна нитка може містити токсичні хімічні речовини, які призведуть до небезпечних проблем зі здоров’ям.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также