Разделы:

devushka s vodoy

За кордоном

Дівчина з підносом води на Золотому глобусі підірвала мережу

102

18:00, 9 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Днями в Лос-Анджелесі відбулося вручення премії «Золотий глобус 2019». Однак зіркою вечора став не хтось із акторів, а дівчина в синій сукні з тацею води Fiji, повідомляє maximum.fm

Для реклами Fiji, яка є спонсором «Золотого глобуса», було залучено чотири моделі, але увагу до себе прикувала лише одна з них. Ця дівчина не соромилася «влазити» в кадри, поки фотограф робив знімки знаменитостей.

Раніше ми повідомляли: Оскароносна акторка Емма Стоун здивувала своїми образами для глянцю (ФОТО)

Користувачі соціальних мереж відшукали головну героїню церемонії. Нею виявилася 30-річна модель з Лос-Анджелеса Келлет Кутберт. До кар’єри моделі, Кутберт була соціальним працівником і отримала в цій галузі ступінь бакалавра. В одному з інтерв’ю вона розповіла, що з дитинства їй прищеплювали традиційні цінності: отримати вищу освіту, знайти «нормальну» роботу в офісі. Однак незабаром вона зрозуміла, що це не для неї, і переїхала з Канади в США.

За словами моделі, після церемонії «Золотий глобус» вона отримала сотні повідомлень, а кількість фоловерів у її Іnstagram збільшилася з 50 тисяч до 205 тисяч. Більшість користувачів соцмереж у захваті від Кутберт, але деякі назвали рекламну кампанію Fiji огидним піаром, а саму модель – набридливою.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также