Разделы:

За кордоном

12:00, 16 Сентябрь 2018

40

Дивні уроки: чому навчають дітей за кордоном (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Замість шкільної форми — захисний костюм,  замість навчальних парт — бджолині вулики. У школах Башкортостану для дітей проводять уроки бджолярства. Просто на території навчальних закладів, де діти вчаться доглядати за вуликами і збирати мед. Дивні уроки є у багатьох країнах світу.

До цієї німецької школи діти завжди приходять з усмішкою на обличчі. Адже тут їм проводять уроки щастя. Учителі організовують школярам спеціальні тренінги, які допомагають навчитися жити в гармонії із собою, слухати своє серце і просто бути щасливими. Іспитів з цього предмету немає, єдине, що потрібно зробити кожному учню — втілити в життя власний благодійний проект, який допоможе зробити щасливими якомога більше людей.

shkola

Теорія і практика кібервійн — звучить, як назва якогось фантастичного фільму, але насправді це спеціальний урок, який проводять у школах Ізраїлю. Основне його призначення — захистити дітей від згубного впливу світової інтернет-павутини. На уроці вчителі навчають школярів, як правильно реагувати на коментарі у соцмережах і як не стати залежним від комп’ютерних ігор.

Жителів Австралії називають найкращими серферами на планеті. Воно і не дивно, адже на «зеленому континенті» підкорювати хвилі вчать навіть у школах. Уроки із серфінгу для дітей проводять професійні спортсмени. Вони допомагають школярам оволодіти мистецтвом рівноваги — тобто правильно триматися на дошці і безпечно виконувати трюки на воді.

shkola

А у щоденниках японських школярів можна знайти оцінки з предмету «милування природою». Такий урок схожий на звичайну прогулянку парком, але це тільки на перший погляд. На заняттях японських школярів вчать захоплюватися красою природи, радіти спілкуванню з нею і дивуватися її примхам. Там діти також вивчають життя рослин та тварин. Саме за ці спостереження вчителі виставляють їм оцінки.

shkola

У Сполучених Штатах, схоже, намагаються виростити справжніх «ейншейнів». Тут в усіх школах ввели предмет під назвою «Наукові винаходи». Учителі проводять теоретичний курс, після якого дають дітям спеціальне завдання — винайти щось нове. Цілий рік школярі розробляють власні проекти й після завершення курсу презентують їх перед усім класом. Таким чином у школах намагаються розкрити потенціал юних дослідників.

Раніше ми повідомляли Эксперты рассказали, почему в школах Франции запретили смартфоны

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...