Разделы:

За кордоном

12:00, 16 Сентябрь 2018

68

Дивні уроки: чому навчають дітей за кордоном (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Замість шкільної форми — захисний костюм,  замість навчальних парт — бджолині вулики. У школах Башкортостану для дітей проводять уроки бджолярства. Просто на території навчальних закладів, де діти вчаться доглядати за вуликами і збирати мед. Дивні уроки є у багатьох країнах світу.

До цієї німецької школи діти завжди приходять з усмішкою на обличчі. Адже тут їм проводять уроки щастя. Учителі організовують школярам спеціальні тренінги, які допомагають навчитися жити в гармонії із собою, слухати своє серце і просто бути щасливими. Іспитів з цього предмету немає, єдине, що потрібно зробити кожному учню — втілити в життя власний благодійний проект, який допоможе зробити щасливими якомога більше людей.

shkola

Теорія і практика кібервійн — звучить, як назва якогось фантастичного фільму, але насправді це спеціальний урок, який проводять у школах Ізраїлю. Основне його призначення — захистити дітей від згубного впливу світової інтернет-павутини. На уроці вчителі навчають школярів, як правильно реагувати на коментарі у соцмережах і як не стати залежним від комп’ютерних ігор.

Жителів Австралії називають найкращими серферами на планеті. Воно і не дивно, адже на «зеленому континенті» підкорювати хвилі вчать навіть у школах. Уроки із серфінгу для дітей проводять професійні спортсмени. Вони допомагають школярам оволодіти мистецтвом рівноваги — тобто правильно триматися на дошці і безпечно виконувати трюки на воді.

shkola

А у щоденниках японських школярів можна знайти оцінки з предмету «милування природою». Такий урок схожий на звичайну прогулянку парком, але це тільки на перший погляд. На заняттях японських школярів вчать захоплюватися красою природи, радіти спілкуванню з нею і дивуватися її примхам. Там діти також вивчають життя рослин та тварин. Саме за ці спостереження вчителі виставляють їм оцінки.

shkola

У Сполучених Штатах, схоже, намагаються виростити справжніх «ейншейнів». Тут в усіх школах ввели предмет під назвою «Наукові винаходи». Учителі проводять теоретичний курс, після якого дають дітям спеціальне завдання — винайти щось нове. Цілий рік школярі розробляють власні проекти й після завершення курсу презентують їх перед усім класом. Таким чином у школах намагаються розкрити потенціал юних дослідників.

Раніше ми повідомляли Эксперты рассказали, почему в школах Франции запретили смартфоны

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.