Разделы:

yogurts

Здоров`я

Дієтолог назвала продукти, які варто їсти регулярно

4598

17:30, 9 Февраль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Американська дієтолог назвала смаколики, які є найважливішими для здоров’я та нормального функціонування організму. Що потрібно додати у щоденний раціон – читайте далі.

Експерт з харчування з Гарварду Тереза Фунг порадила, які продукти повинні завжди бути у холодильнику, щоб не страждати від хвороб та зайвої ваги, пише maximum.fm

  • Чорниця. Її не дарма вважають суперпродуктом, адже вона містить чимало клітковини, антиоксидантів, а також вітамінів А та С.
  • Горіхи. Хоч вони і є доволі калорійними, але є гарним джерелом рослинних білків, жирних кислот та вітаміну Е. Тому жменя горіхів допомагає покращити роботу мозку та позбутись голоду.
  • Йогурт без додатків. Він є чудовою основою для мюслів, смузі, а також салатів. А все завдяки кальцію та бактеріям, які покращують мікрофлору.
  • Жирна риба. Не варто ігнорувати сьомгу, скумбрію, лосось та іншу жирну рибу, адже вона допомагає підтримувати імунітет та зовнішній вигляд у нормі.
  • Зелені овочі. Їх варто їсти не просто регулярно, а щодня. Кожна трапеза має містити свіжі, квашені чи заморожені овочі, адже вони містять важливі мікроелементи, які впливають на роботу організму.

Читайте також: Медики рассказали, как часто можно пользоваться дезодорантом

 

Теги:

Loading...

Читайте также