Разделы:

kartofel

Поради

Дієтологи назвали овочі, які небезпечні для стрункої фігури

4

11:30, 5 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

На жаль, не всі овочі однаково корисні і є справжні диверсанти, яких варто знати в обличчя! Про це пише assol-club.

Картопля. Картопля – це овоч із найвищим глікемічним індексом. У його складі виявлено велику кількість крохмалю, що створює великий ризик збільшення ваги та загрозу діабету 2 типу.

Горох. Свіжий зелений горошок у стручках – що може бути смачніше? А що може бути калорійніше? Горох корисний для нашого здоров’я, але він також багатий на крохмаль і інші поживні речовини, які допомагають жиру запасатися на нашій талії.

Кукурудза. Якщо у вас є проблеми з рівнем цукру або якщо ви маєте намір схуднути, на жаль, вам доведеться повністю відмовитися від кукурудзи. У цьому овочі занадто багато цукру.

Огірки. Ні-ні, самі по собі вони не змушують нас товстіти. Більш того, влітку вони практично необхідні нашому здоров’ю. Але в огірках дуже мало клітковини, і тому вони дуже швидко перетравлюються і нам хочеться терміново пожувати ще щось. А потім ще, і ще, і ще…

Раніше ми писали про те, що врач назвал простые правила здорового рациона.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.