Разделы:

otkladivat dela na potom

Поради

Дієві поради які потрібно застосовувати для того, щоб швидко розслабитися

35

7:32, 28 Сентябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Усередині кожної людини живе цілий космос, який постійно розвивається і вдосконалюється. У цю саму секунду в нас відбуваються всілякі хімічні і біологічні процеси, постежити за якими було б дуже цікаво і пізнавально, пише ps-box.

Для того, щоб швидко розслабитися, знайдіть затишне місце, розташуйтеся сидячи, або напівлежачи (тільки не дуже зручно, щоб не заснути) і почніть усвідомлювати своє тіло від верхівки до кінчиків пальців. Спробуйте відчути кожну свою клітку, кожен свій волосок.

Щоб релаксація принесла результат, треба розуміти, який тип стресу вона покликана зняти. Для цього потрібно прислухатися до себе. Всім відомо, що, якщо уявити собі соковитий кислий лимон, рот наповниться слиною. А тепер сконцентруйтеся і уявіть, що ви сваритеся з колегою, якого в реальному житті не переносите. Серце почне битися частіше, з’явиться напруга в тілі. Після цього згадайте якусь приємну смішну ситуацію. Ви розслабитеся, навіть якщо до цього були сильно напружені.

Якщо у вас є вільні 10-15 хвилин і ви можете усамітнитися, варто спробувати наступне. Ляжте на підлогу, влаштуйтеся зручніше, розкиньте руки і ноги. Постарайтеся відчути вагу свого тіла, сконцентруйтеся на тих точках, де ваше тіло спирається на підлогу. Релаксуйте.

Раніше ми писали про те, що декілька порад тим, хто постійно нервується на роботі.

Loading...

Читайте также