Разделы:

veip

Здоров`я

Для кого особливо небезпечний популярний нині вейпінг

110

11:00, 4 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Вчені виявили, що наявність однієї мутації в гені ALDH2 істотно збільшує ризик виникнення проблем зі здоров’ям на тлі використання електронних сигарет.

Генетична мутація, про яку йде мова, трапляється приблизно у 8% світового населення. Переважно це вихідці з країн Східної Азії (Китай, Японія, Північна Корея, Південна Корея чи Тайвань). За даними вчених, ця мутація зустрічається у кожної третьої людини східноазіатського походження, пише maximum.fm

Раніше було відомо, що мутація в гені ALDH2 ускладнює вихід з організму альдегідів. При вживанні алкоголю у носія мутації часто спостерігається прискорене серцебиття і почервоніння обличчя. Це відбувається через те, що організму важко впоратися з метаболізмом ацетальдегіду, токсичного продукту розпаду алкоголю.

У новому дослідженні фахівці перевірили, як миші з мутацією в гені ALDH2 і без неї реагують на вплив пара електронної сигарети. Виявилося, що частота серцебиття у мишей з дефектним ALDH2 збільшувалася на 24%, тоді як у мишей без мутації на 11%. Через десять днів вейпінгу у мишей з мутацією в гені ALDH2 спостерігалося значне збільшення ознак пошкодження клітин серця в результаті окислення.

Читайте також: Шкідливі звички у їжі з нашого дитинства

Теги:

Loading...

Читайте также