Разделы:

angjelina joli i bret pit

Личности

Дочка Пітта і Джолі збирається змінити стать

250

8:45, 22 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Дочка екс-подружжя Анджеліни Джолі і Бреда Пітта Шайло, яка зламала ключицю на відпочинку в горах, серйозно задумалася над тим, щоб змінити стать. 12-річна дівчинка, яка все частіше з’являєтьсяна людях в чоловічому одязі, хоче стати хлопчиком.

Читайте также Анджелина Джоли встречается с бывшим мужем Дженнифер Энистон (ФОТО)

Як пише ряд іноземних ЗМІ, Шайло навіть почала приймати спеціальні гормони. Батьки Шайло, яка ще кілька років тому заявила, що тепер її звуть Джон і ніяк інакше, не суперечать природі своєї дитини.

Ні Анджеліна, ні Бред не змушують її носити жіночий одяг, або відрощувати довге волосся. В одному з інтерв’ю Джолі розповідала про бажання дочки стати хлопцем. Зірка говорила, що вони з Бредом не збираються «вказувати їй, як діяти».

gettyimages-913994504

«Вона любить спортивні костюми, їй подобаються ділові костюми з краватками. Їй подобається одягатися як хлопчик. Вона хоче бути хлопчиком. Тому нам довелося зробити їй коротку стрижку. Вона думає, що вона одна з братів. Ні Бред, ні я не хочемо вказувати їй, як діяти або що відчувати. Вона повинна знайти своє місце», — говорила Джолі.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...