Разделы:

marichka padalko

шоу-биз

Дочка вибила будильником: Марічка Падалко прокоментувала курйоз з зубом, що випав в ефірі

3817

12:30, 16 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Відома телеведуча ТСН на 1+1 Марічка Падалко прокоментувала інцидент з переднім зубом, який у неї випав в прямому ефірі. Допис про курйозний випадок зірка телеекранів опублікувала в Instagram.

Так, Марічка Падалко підтвердила, що у неї під час прямого ефіру ТСН о 9:00 випав передній зуб і розповіла, що їй його раніше вибила дочка металевим будильником, пише maximum.fm

«Просто зараз я вирішила виправити ту неприємність, яка сталася понад десять років тому. У мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу він дуже зацікавив мою маленьку дочку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати «іграшкою» поруч зі сплячою мамою. І тільки я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт, тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкушувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося», – розповіла телеведуча.

Марічка також зізналася, що це найкурйозніший її досвід за 20 років роботи ведучою, згадавши принагідно й інші казусні ситуації: у 2013 зірка вперше в ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка на протесті під Київрадою, а кілька років тому її ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, який забіг у студію.

Читайте також: «Укрзализныця» начала продавать билеты по новым правилам

Крім цього, за словами телеведучої, вона сподівалася, що інцидент залишиться непоміченим, оскільки цей епізод не виклали на YouTube-канал ТСН. Але телевізійники недооцінили уважність глядачів. Одна з блогерів зробила запис з екрана, а потім її поширили багато видань, причому не тільки українські.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Нова «слава» прийшла звідки не чекали …. і підтримка теж😍. Так, в мене справді сьогодні під час прямого ефіру ТСН о 9:00 випала частина переднього зуба). Це, напевно, найкурйозніший мій досвід за двадцять років роботи ведучою. Прямий ефір тим і прекрасний, що завжди непередбачуваний. Так, в 2013 я вперше прямо в своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка😪 на протесті під Київрадою, а кілька років тому мою ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, що забігла зі студії @snidanok Цього разу моя колега @nata_goncharova мені написала, мовляв, «ти так зреагувала, ніби ти щодня губиш зуби😀». Ні, не щодня😁. Просто саме зараз я вирішила виправити ту прикрість, яка сталася понад десять тому. В мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу дуже зацікавив мою маленьку доньку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати «іграшкою» навколо сплячої мами. І щойно я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкусувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося… Чесно кажучи, думала, що інцидент пройде непоміченим. Саме цей епізод свідомо не виклали на YouTube канал ТСН. Але ми недооцінили уважність наших глядачів. Блогерка @ekulka виклала це в своєму профілі, і …. понеслося по всіх виданнях, і не лише українських. В усій цій історії мене особисто вразила та кількість підтримки, яку я отримала) — і в коментарях, і в особистих повідомленнях. Друзі, велике Вам спасибі❤️))). В будь-якій ситуації зберігаємо спокій💪 Завтра вранці побачимось📺 в @tsnua

Публикация от Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Теги:

Loading...

Читайте также