Разделы:

ptitsa

За кордоном

Дослідники помітили в Бразилії унікальну тварину

985

19:00, 28 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Бразильські вчені і екоактивісти знову виявили в лісах штату Баія єдину відому самку топаколо Штреземанна – можливо, це найрідкісніший птах у світі, тому що інших особин цього виду кілька років ніхто не знаходив, повідомляє maximum.fm

Топаколо Штреземанна (Merulaxis stresemanni) – бразильський ендемік на межі повного зникнення. BirdLife International вважає, що всього у популяції може бути від 10 до 15 індивідів, проте в останні кілька років вчені бачили лише одну самку. Щоб оцінити стан місця її проживання в Баії і Мінас-Жерайс, American Bird Conservancy і бразильська Fundação Biodiversitas цієї осені відправили в ліси заповідника експедицію, яка після кількох місяців роботи змогла сфотографувати птаха і записати його голос.

Раніше ми повідомляли: Експерт розповіла, як домашні тварини можуть лікувати людей

Екоактивісти відзначають, що цього виду топаколо, відкритий у 1940-х роках, потім ніхто не бачив понад 50 років, до 1995 року. Вченим майже нічого не відомо про життя птиці, але вони розраховують, що захист її ареалу від пожеж і вирубки лісів для сільського господарства допоможе зберегти рідкісний вид і дасть їм можливість вивчити його. Пошуки інших особин тривають.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также