Разделы:

dieta

дієти

Дослідники розповіли, яка дієта сприяє продовженню життя

14

10:45, 13 Сентябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

При вивченні даних тисяч людей та інших наукових робіт, фахівці з’ясували, що саме джерело їжі помітно впливає на зв’язок між споживанням вуглеводів і смертністю, пише Lancet.

Зокрема, низьковуглеводні дієти з перевагою джерел білків і жирів тваринного походження (баранина, яловичина, свинина і курка) були пов’язані з вищою смертністю. А ті режими харчування, які передбачають споживання переважно рослинних білків і жирів з овочів, горіхів, арахісового масла і цільнозернового хліба, були пов’язані з низьким ризиком смертності. Такі дієти «атакують» шкідливий вісцеральний жир, який ховається біля життєво важливих органів. Мінімальний ризик того, що людина помре, спостерігався при вживанні 50-55% вуглеводів.

Чого слід уникати

На думку фахівців, певні дієти пов’язані з підвищеним ризиком розвитку хронічних захворювань, тому по можливості їх краще не дотримуватися.

Шкідливими для здоров’я вони назвали дієти з високим вмістом насичених жирів, які містяться у вершковому маслі, салі, жирному м’ясі та сирі. Відзначається, що споживання таких продуктів підвищує рівень холестерину. Також це пов’язано з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань.

Раніше ми писали про те, що цю дієту назвали запорукою довголіття: головні правила.

Loading...

Читайте также