Разделы:

kofe

Здоров`я

Дуже прості та дієві способи зменшити ваш апетит

143

10:15, 21 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Якщо часто виникає нестримне бажання поласувати чимось смачненьким і ви вже не в змозі відмовитися — на допомогу прийдуть вам декілька наших дієвих порад.

Перша порада. Якщо ви постійно почуваєтесь голодним — вам допоможе їжа з високим вмістом білків. При вживанні такої їжі ви довго не відчуватимете голоду, оскільки їй потрібно більше часу на засвоєння, тому на кілька годин ви забудете про бажання щось з’їсти.

Друга порада — випивати горня кави. Цей популярний ранковий напій дозволяє збадьоритись та набратись енергії. А також допомагає вгамувати голод та викликає відчуття ситості.

Третя порада — вживати імбир. Цей продукт навіть невелику порцію їжі дозволяє зробити ситною. Також імбир нормалізовує цукор в крові, тому й не виникає потреба поласувати ще чимось смачненьким.

Четверта порада. У вас має бути регулярний 8-годинний здоровий сон. Брак нормального сну посилює апетит на цілих 34%, а також збільшує концентрацію гормону стресу. Тому організм працює гірше і вимагає жирної та шкідливої їжі. Саме хороший сон здатен швидко покращити самопочуття.

Читайте також: 5 обов’язкових кроків у догляді за шкірою обличчя восени

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.