Разделы:

otelʹ s robotamy

Суспільство

Два з трьох готелів передають ваші персональні дані стороннім

26

12:15, 15 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Згідно з дослідженням, опублікованим компанією Symantec, два з трьох web-сайтів готелів ненавмисно передають дані про бронювання й особисті дані гостей стороннім сайтам, у тому числі рекламодавцям та аналітичним компаніям, пише maximum.fm

Дослідження, під час якого було переглянуто понад 1500 готельних сайтів у 54 країнах, які варіювалися від двозіркових до п’ятизіркових, було проведено через кілька місяців після того, як компанія Marriott International визнала один з найсерйозніших витоків даних такого роду в історії. Відзначимо, що готелі Marriott не були включені до дослідження Symantec.

За словами Symantec, зламана особиста інформація охоплює повні імена, адреси електронної пошти, дані кредитних карт і номери паспортів гостей, які можуть бути використані кіберзлочинцями.

Як стверджується, інформація, що передається, може дозволити стороннім увійти в бронювання, переглянути особисті дані і навіть скасувати бронювання. Вразливою ланкою, як правило, є електронні листи з підтвердженням, що відправляються сайтом готелю. Такий лист включає посилання на пряму інформацію про бронювання, яка може стати доступною більш ніж 30 різним постачальникам послуг, включаючи соціальні мережі і пошукові системи.

Читайте також: Что нужно есть на завтрак: топ-5 продуктов

Примітно, що у 25% випадків співробітники служб, що відповідають за конфіденційність даних на сайтах відповідних готелів, не відповіли Symantec протягом шести тижнів після отримання повідомлення про проблему. І навіть тим, хто відповів, потрібно було на це в середньому 10 днів.

Loading...

Читайте также