Разделы:

momoa

Джейсон Момоа

Джейсон Момоа розлучився зі своєю дружиною

7

12:15, 14 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Про своє розлучення пара повідомила у спільній заяві. Її опублікували в інстаграмі актора.

«Ми розлучаємося. І ділимося цим не тому, що вважаємо це гідним висвітлення у ЗМІ, а тому, що хочемо зробити все чесно та гідно», – зазначено у заяві.

Актори відзначають, що любов між ними залишається, розвиваючись у тому напрямку, в якому вона хоче бути пізнаною та прожитою.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Jason Momoa (@prideofgypsies)


«Ми звільняємо один одного, дозволяючи бути тими, ким вчимося Наша відданість цьому священному життю та нашим дітям непохитна», – написали актори.

За словами акторів, вони, як і всі люди, «відчули тиск і зміни у цей час змін». «Усюди відбувається революція (і наша сім’я не виняток), вона росте і стає дедалі більш відчутною через сейсмічні зрушення, що відбуваються», – наголошується в пості.

Як зазначає CNN, пара, ймовірно, познайомилася у 2005 році – задовго до того, як Джейсон Момоа прославився, знявшись у «Грі престолів». 2007 року у пари народилася дочка Лола, через рік – син Накоа-Вульф. Разом із Боне Момоа також виховував Зої Кравіц – її доньку від попереднього шлюбу зі співаком та актором Ленні Кравіцем. Пара одружилася 2017 року – лише після 12 років стосунків.

Раніше ми писали про те, що Кайли Дженнер установила новый рекорд в Instagram.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.