Разделы:

vijavlena nebezpechna rechovina

Здоров`я

Екологи виявили нову небезпечну речовину

861

14:30, 1 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

У повітрі, у воді, в домашньому пилу: екологи виявили нову небезпечну речовину

Хімікат присутній практично усюди. Дослідники з Університету Індіани виявили високі рівні раніше невідомої забруднюючої речовини.
Раніше ми повідомляли Екологи кажуть – на Буковину насувається величезна екологічна проблема
У повітрі, у воді, в домашньому пилу: екологи виявили нову небезпечну речовину
Найголовніша проблема в тому, що хімікат міститься не тільки в повітрі і на вулиці, але навіть у побутовій техніці і в домашнього пилу, повідомляє Environmental Science & Technology.

Експерти стверджують, що речовина потрапляє в людський організм повітряно-крапельним шляхом і при дотику.

Забруднювач TDTBPP (2,4-ди-трет-бутилфенил) входить в сімейство хімічних речовин, які використовуються в якості інсектицидів, що славиться своєю токсичністю.

Хімічні речовини, подібні TDTBPP, часто також використовуються у виробництві пластмас, проводів, друкованих плат та електронного обладнання. На жаль, зараз мало відомо про токсичнi властивостi TDTBPP або про те, як він потрапляє в нашу середу. Вперше речовину виявили у зразках пилу утилізованої електроніки. Після цього екологи вивчили склад пилу 20 житлових будинків в Онтаріо і взяли зразки з навколишнього середовища на південно-заходній частині озера Мічиган. Хіміки виміряли присутність TDTBPP в повітрі, воді і в будинках. Найбільша концетрація хімікату виявлена у звичайному домашньому пилу.

Екологічним хімікам складно відстежувати, як ці забруднювачі потрапляють у навколишнє середовище, і як впливають на здоров’я людини. Багато хімічних речовин залишаються невиявленими до тих пір, поки вчені не проведуть спільну екологічну перевірку.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...