Разделы:

jeltok yaica

Здоров`я

Експерт нагадав про небезпеку приготування яєць

477

9:30, 28 Март 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Яйця є доволі універсальним продуктом, який підходить для багатьох страв. Але варто розуміти, що вони мають правила приготування, адже можуть нашкодити здоров’ю.

Іспанський експерт Маріо Санчес, який є харчовим технологом, пояснив, чому приготування страв з яєць може бути небезпечним, пише maximum.fm

Найсерйознішою загрозою для організму є гостра кишкова інфекція сальмонельоз. Часто вона виникає саме через споживання яєць, у яких є мікроорганізми, що здатні вдарити по здоров’ю дітей, літніх людей, а також осіб з ослабленим імунітетом.

«Патогени у яйцях зникають лише за умови, що їх готують за температури вище як 75 градусів», – наголошує експерт. Але й на цьому не найприємніші можливі наслідки вживання яєць не закінчується. Дослідник настирливо радить ніколи не готувати нічого з побитих чи тріснутих яєць.

А під час приготування страв з цього продукту варто постійно мити руки та очищати поверхні, до якого торкались яйця. Санчес пояснює, що яйця залишають стільки ж бактерій, як і сира риба чи м’ясо.

Читайте також: Медики дали советы, как снизить риск рака кожи

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.