Разделы:

antibiotiki

Здоров`я

Експерт пояснила, як правильно приймати антибіотики

713

19:30, 14 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун пояснила, як правильно приймати антибіотики. Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Раніше ми повідомляли: Медики подтвердили вред работы в ночную смену

За словами глави МОЗ, ні в якому разі не можна призначати собі антибіотики самостійно. Крім того, курс антибіотиків обов’язково необхідно допивати до кінця, навіть якщо вам стало набагато краще.

«Не використовуйте антибіотики, які залишилися після курсу прийому, не діліться антибіотиками з друзями, родичами, знайомими, не приймайте їх при вірусних захворюваннях», – додала вона.

Уляна Супрун зазначила, що невиправдане застосування антибіотиків знижує їхню ефективність при подальшому лікуванні хвороб.

«Коли людина вирішує випити курс антибіотиків без консультації лікаря / після поради друга / просто «для профілактики», бактерії стають нечутливими до них. Тобто, не реагують на ліки і продовжують і далі руйнувати організм. Це явище називається антибіотикорезистентністю», – написала Супрун.

Глава МОЗ також розповіла, що безвідповідальне застосування цих медикаментів згодом призводить до того, що люди не можуть вилікувати інфекційні хвороби курсом антибіотиків, які допомагали в цих випадках раніше. Наприклад, пневмонію або туберкульоз.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также