Разделы:

Здоров`я

9:30, 27 Октябрь 2018

69

Експерт розказала, як без стресу перейти на зимовий час (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Переведення стрілок запровадили з метою економії енергії ще в минулому столітті в Європі, США та інших країнах. Однак зараз у Євросоюзі відмовляються від цієї норми, адже більшість європейців скаржаться на стрес і погане самопочуття від таких змін у часі. Відповідне рішення уже підтримала  Єврокомісія. Країни ЄС до квітня наступного року мають в індивідуальному порядку вибрати собі постійний зимовий або літній час. Раніше припинили переводити годинники в Туреччині, Ісландії, Росії та Білорусі.

vremya

Читайте також Перехід на літній і зимовий час: 80 відсотків людей хочуть відмовитися від щорічного переведення стрілок (ВІДЕО)

Слідом за ЄС і в Україні виступили з пропозицією скасувати переведення годинників. У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі припустили, якщо ідею схвалять у Євросоюзі, можливо, Кабмін теж її підтримає.

Людям пристосуватися до переходу на зимовий час важче, ніж тваринам. А особливо тим, хто має хронічні захворювання та регулярно приймає ліки. Можуть відчуватися слабкість, утома, знизитися працездатність. Лікар Юлія Гончаренко каже — на адаптацію нам зазвичай потрібні тиждень-два.

Але організму можна допомогти швидше пристосуватися до змін. Лікар радить щодня вживати здорову їжу, на найближчі 2 тижні виключити з раціону напої, що містять кофеїн та алкоголь. Пити більше води, робити фізичні вправи та частіше бувати на свіжому повітрі.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...