Разделы:

Alkogol' s tabletkami

Здоров`я

Експерти назвали головні принципи правильного прийому вітамінів

984

18:30, 2 Октябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Вітаміни – це органічні сполуки, які необхідні для нормальної роботи організму і є в раціоні у невеликій кількості. Деякі вітаміни можуть синтезуватися в організмі, але тільки за певних умов.

Зараз часто пишуть про те, що кількість вітамінів в продуктах скоротилася, і це дійсно так. Але навіть якщо отримувати всі необхідні вітаміни з їжею і приймати вітамінні комплекси, не факт, що вони будуть засвоюватися як треба, пише maximum.fm

Деякі вітаміни вимагають кофакторів для засвоєння. Наприклад, вітамін С добре засвоюється разом з залізом, і це потрібно враховувати як при приготуванні їжі, так і при прийомі добавок. Якщо ви готуєте червоне м’ясо, ідеально доповнити його броколі.

Читайте також: Лікарі розповіли про найважливіший вітамін для очей

Прийом лікарських препаратів впливає на засвоєння корисних речовин. Деякі ліки, такі як антациди (препарати, що нейтралізують кислотність шлункового соку), ліки від гіпертонії, антидепресанти і гормональні препарати, можуть знижувати всмоктуваність вітамінів з продуктів. Тим, хто їх приймає, можна додати полівітамінні комплекси, які слід підібрати з фахівцем.

Вітаміни з овочів і фруктів втрачаються при вичавлюванні соків. Ножі в соковидавлювачі сильно нагріваються, а це впливає на вітамінний склад кінцевого продукту.

Loading...

Читайте также