Разделы:

zavtrak

Здоров`я

Експерти назвали ідеальний час для сніданку

3527

11:45, 19 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Час прийому їжі впливає на швидкість обміну речовин, вагу, а також якість сну. На порталі Times Now наукові фахівці розповіли, в який час краще снідати і назвали корисні варіанти сніданку.

«Дослідження показують: вибір часу для їжі може мати величезне значення у справі схуднення. Пропуск сніданку може призвести до виникнення багатьох проблем зі здоров’ям – він підвищує ризик ожиріння, діабету 2 типу», – констатують лікарі, пише maximum.fm

Вони й пояснили, в який час краще снідати. За словами експертів, більшості людей корисно робити це протягом двох годин після пробудження.

«Якщо є діабет, сніданок повинен відбутися протягом години після пробудження – це важливо для підтримки стабільного рівня цукру в крові», – уточнили науковці.

Читайте також: Врачи рассказали, из-за чего можно набрать вес во сне

У який час краще снідати тим, хто прагне схуднути? Якщо стоїть завдання прискорити втрату ваги, перший прийом їжі за день має припадати на 7:00–7:10 ранку, дають пораду дієтологи. Обід у цій системі має припадати на час між 12:30 і 13:00, а вечеря – не пізніше 19:00.

Що корисно їсти на сніданок? Лікарі підкреслюють важливість добре збалансованого сніданку: його поживні речовини повинні покращувати загальне самопочуття і здоров’я. Здоровий сніданок складається з таких груп продуктів:

  • цільнозернові – крупи, хліб з цільнозерновий борошна;
  • нежирний білок – бобові, горіхи, яйця, пісне м’ясо;
  • молочні продукти з невисоким вмістом жиру;
  • фрукти й овочі.

У перший прийом їжі потрібно дати організму складні вуглеводи, білки, клітковину та невелика кількість жиру, щоб довше відчувати себе ситими, – резюмували фахівці.

Теги:

Loading...

Читайте также