Разделы:

trenirovka

Здоров`я

Експерти назвали ідеальний час для зарядки

2309

22:00, 21 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Виявилось, що мало просто робити зранку зарядку, важливо знати і час для активних фізичних навантажень. До сніданку чи після – коли ідеальний період для ранкової руханки?

Британські науковці взялись за ще одну важливу тему, а саме визначення найкращого часу для ранкової зарядки. З’ясувалось, що це впливає на здоров’я людей, пише maximum.fm

До експерименту долучили 30 добровольців, які мали різний ступінь ожиріння. Всіх розділили на три групи: у першій щодня робили зарядку до сніданку, в другій – після, а третя була контрольною і не надто переймалась фізичною активністю. Дослідження тривало 6 тижнів і показало, що найефективнішою є зарядка, зроблена до трапези.

Ті, хто починав свій день з руханки, менше страждали від інсулінових стрибків, а також значно швидше худнули. Фахівці наголошують, що люди, які спершу роблять зарядку, а тоді снідають, мають можливість знизити ризики розвитку серцевих захворювань та діабету другого типу. Важливо не забувати і про регулярність. Відтак, всього 15-20 хвилин щодня здатні відчутно змінити життя та покращити здоров’я.

Читайте також: Названы плюсы и минусы хурмы

Теги:

Loading...

Читайте также