Разделы:

Видео

17:34, 28 Август 2018

1110

Експерти назвали найбрудніші міста України (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Приблизно сім мільйонів людей на планеті щороку помирають через брудне повітря — підрахували фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я. І Україна — в чорному списку держав-лідерів, де погана екологія фактично вбиває людей. Дніпро, Харків та Київ, за даними Міністерства екології України, — найбрудніші міста. Але і в інших обласних центрах не набагато чистіше.
Уявіть собі, щорічно кожен із нас в середньому вдихає до 100 кілограмів шкідливих речовин. Це лише приблизні підрахунки екологів. Діоксид сірки та оксид азоту подразнюють органи дихання та слизову оболонку очей, викликають хвороби дихальних шляхів. При гострому отруєнні чадним газом може спостерігатися запаморочення, біль у грудях та порушення серцебиття. Але зараз у повітрі можна знайти й інші, більш небезпечні домішки.
Більше часу проводити в парках, лісах та за межами великих міст. Ставити вдома прилади для очищення повітря. От фактично й усе, що ми можемо зробити, аби хоч якось захиститися від потрапляння брудних речовин в організм. Коли ж провітрюємо приміщення, лікар радить закривати вікно захисними сітками.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...