Разделы:

telefon

Суспільство

Експерти назвали найпоширеніші звички, через які ламаються телефони

780

6:00, 26 Август 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Звичайно ж, науковці вирішили не винаходити велосипед, а лише підбити підсумки статистики поломок гаджетів. Підозрюємо, що ваш тип користування смартфоном також може негативно вплинути на його дієздатність. Отже, що може та виводить з ладу телефони, пише maximum.fm

На першому місці за кількістю поломок стоять фізичні ушкодження смартфона. В основному це тріснуті екрани та задні панелі. Щоб це сталося, достатньо впустити телефон з невеликої висоти, що найчастіше і відбувається. Заміна тріснутого екрана у сучасних флагманів може обійтися недешево. Іноді від пошкоджень не рятує навіть захисне скло, якому ми так звикли довіряти.

Друга поширена помилка користувачів — довіряти рекламі і самим виробникам. Деякі з них запевняють покупців, що їх смартфони абсолютно не бояться води та мають захист за стандартом IP67 або IP68, тобто витримують тривале занурення в воду під тиском. Однак зовсім водонепроникних смартфонів немає, і робити селфі при зануренні з ними може бути небезпечно. Якщо регулярно знімати в воді, особливо морській, підвищується ризик потрапляння рідини всередину пристрою. Особливо небезпечно підводна зйомка працює в поєднанні з регулярними падіннями смартфона. В цьому випадку з’являються невеликі тріщини в корпусі, і вода ще легше проникає всередину.

Читайте також: Смартфони, які гріються більше за інших

На третьому місці за кількістю «смертей» смартфонів стоїть саме скупість користувачів. Якщо у дорогого смартфона зламався зарядний кабель або сам пристрій, мало хто купує оригінальні запчастини, більшість звертається до AliExpress і замовляє китайські аналоги. Але річ у тім, що найчастіше в смартфон вбудовано захист, який регулює силу струму і напругу. Якщо зарядка не рідна, можна пошкодити акумулятор або навіть весь смартфон, адже параметри струму, які подаються, не будуть збігатися з тими, під які створювався пристрій.

Ще одна звичка, яка може значно скоротити термін служби смартфона, — розряджати його в нуль. Літій-іонні акумулятори швидко втрачають свою місткість, якщо часто розряджати їх до нуля відсотків. Найкращим рішенням буде ставити на зарядку телефон, коли на ньому ще залишилося 15-20 відсотків енергії. Так ви продовжите термін служби акумулятора і самого телефона. Втім, ця теорія стосується не всіх смартфонів. Сучасні гаджети оснащені літій-полімерними акумуляторами, яких не лякає розрядка до нуля.

Loading...

Читайте также