Разделы:

riba

Здоров`я

Експерти назвали продукти, якими найлегше отруїтися влітку

555

9:15, 7 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Яйця, м’ясо, риба і молюски – продукти, які викликають влітку найбільшу кількість отруєнь. При цьому понад 50% випадків – наслідки неправильних маніпуляцій, методів консервації і зберігання. А підвищення температури в літній період створює ідеальні умови для розмноження бактерій, вірусів і мікробів.

Пройдемось детальніше по продуктах і назвемо причини виникнення харчових отруєнь, пише maximum.fm

РИБА І МОЛЮСКИ

Коли справа стосується харчового отруєння, риба, як правило, не перший продукт, який спадає на думку. Проте Організація споживачів і користувачів (OCU) вказує, що вона стає причиною 9% випадків. Вживання її у вигляді суші, сашимі або севіче збільшує ризик зараження анісакісом.

Щоб уникнути «неприємностей», рибу необхідно добре вимити, випатрати і зберігати кожен шматочок при температурі 0-3 °C, поки не прийде час готувати. Тим, хто любить їсти сиру рибу, рекомендується заздалегідь заморозити, щоб уникнути токсичності анісакіса. Це допоможе усунути личинки зазначеного паразита.

Щоб уникнути цього, яйця рекомендується мити дуже ретельно. Продукти, в яких вони присутні, не варто залишати на понад дві години без холодильника. Що стосується делікатних соусів, таких як домашній майонез, їх необхідно вживати протягом 24 годин після приготування.

КУРЯЧЕ М’ЯСО

Цей вид білого м’яса стає причиною 5% отруєнь, які проявляються у вигляді блювоти, нудоти і слабкості. Сальмонела і кампілобактер – це ті бактерії, які їх викликають. Дотримання необхідного часу приготування м’яса, уникнення перехресного зараження кухонними інструментами і відмова від вживання сирих або напівоброблених продуктів – головні поради, щоб уникнути отруєння.

Читайте також:Названы самые опасные алкогольные коктейли

Теги:

Loading...

Читайте также