Разделы:

kisel

Здоров`я

Експерти назвали вагомі причини полюбити кисіль

108

11:45, 23 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Зараз можна купити порошок або брикет сухого киселю і розвести його водою. Однак корисніше готувати страву з крохмалю і ягід самостійно. І на це є три причини.

Містить вітаміни

Склад залежить від основи киселю. Якщо страву приготовлено на крупі або борошні, в ньому є велика кількість вітамінів групи В: В1, В2, В5. Також міститься умовний вітамін РР. У складі з ягодами більше вітамінів С і Е. Також може бути присутнім бета-каротин – провітамін А.

Включає хімічні елементи

Їх присутність і кількість також залежить від основи страви. У вівсяному киселі міститься залізо, фтор, йод, цинк, магній, сірка. Пшеничний кисіль насичений кальцієм, калієм, натрієм, магнієм, залізом, міддю, цинком і іншими елементами. В ягідному напої зміст макро- і мікроелементів залежить від використовуваних ягід і сухофруктів.

Відновлює мікрофлору кишківника

Кисіль через вміст крохмалю обволікає шлунок і вважається легкою їжею. Рекомендується включити кисіль в раціон після лікування антибіотиками, при гастриті, виразковій хворобі, а також людям із захворюваннями печінки і підшлункової залози.

Читайте також: Кому нельзя есть клубнику

Теги:

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...