Разделы:

kartofel_fri

Здоров`я

Експерти розповіли, чому варто залишити в раціоні картоплю

99

9:45, 18 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Якщо ви відмовилися від вживання картоплі заради здорового харчування, то саме час переглянути це рішення. Недавнє дослідження, опубліковане у журналі Nutrients, показало, що підлітки, які вживають картоплю, мають більш високоякісний раціон.

Річ у тім, що в картоплі міститься винятковий склад поживних речовин, які дуже важливі для здоров’я в цілому. Дослідження проводилося серед дітей і підлітків у віці від 9 до 18 років.

Воно показує, що вживання картоплі може бути непоганою стратегією для заповнення дефіциту основних поживних речовин. А якщо людина не вживає картоплю, то вона може й недоотримує ці речовини, як показали спостереження. Отримання картоплі у будь-якому вигляді – запеченому, вареному, протертому, як гарнір і навіть у смаженому – пов’язане з вищим споживанням волокон і калію.

Ці поживні речовини досить часто присутні у недостатній кількості в організмі сучасних людей, що викликає заклопотаність експертів в області охорони здоров’я. Картопля ж – дуже багатий поживними речовинами овоч. Він забезпечує вкрай важливі і часто наявні в дефіциті компоненти у раціоні підлітків, як довели дослідники.

Раніше ми писали про те, як їсти картоплю і худнути: відповідь експертів.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.