Разделы:

arenda kvartir

Суспільство

Експерти розповіли, скільки необхідно накопичувати кошти, аби придбати квартиру

420

21:00, 6 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Експерти розповіли — мрієш про нове житло — готуйся довго відкладати.

Аналітики ринку провели дослідження — скільки треба накопичувати гроші родині з двох людей, аби купити однокімнатну квартиру.

Якщо брати середньо ринкову ціну квадратного метра і припустити, що кожен із подружжя отримує середню зарплатню, заощаджувати доведеться — від чотирьох до десяти років. Залежно від регіону. Найдовше збиратимуть гроші мешканці Київщини, Одещини та Рівненщини. Значно швидше можуть стати власниками квартири жителі Кіровоградщини, Чернігівщини та Запоріжжя.

Аналітичний центр DOM.RIA підрахував, скільки років треба збирати на 1-кімнатну і 2-кімнатну квартири, відкладаючи одну середню зарплату. У підрахунок включили об’єкти, які продаються як на первинному, так і на вторинному ринках нерухомості. Згідно з дослідженням, бажаючі купити квартиру дивляться спочатку на ціну, а вже потім на рік побудови.

Киянам і одеситам найскладніше. За основу взяли сім’ю з двох осіб, які отримують середню зарплату в своєму регіоні і не знімають житло. В такому випадку один буде повністю відкладати зарплату на квартиру, а на гроші іншого сім’я буде жити. Дані за рівнем середніх зарплат в регіонах України взяли в Держстаті. А середню доларову ціну квартир перевели в гривню по 28,8.

В результаті, найбільш неблагополучним регіоном, незважаючи на один з найвищих рівнів зарплат, виявилася Київська область. Місцеві жителі будуть збирати на «однушку» 11 років. Одеситам і жителям Рівненської області для цього знадобитися працювати 10 років. Швидше вийде назбирати на квартиру в таких областях, як Кіровоградська — 4 роки, Чернігівська — 5 років і Запорізька — 5 років.

cena na kvartiru

Ціни на нерухомість, які наводить аналітики — середні. Це означає, що можна знайти квартири дешевше або торгуватися. Також, в залежності від професії і окладу, термін накопичення може як збільшитися, так і зменшитися. Наприклад, IT-фахівцям знадобиться вдвічі менше часу: їх середня зарплатня в Україні, за даними експертів — 2,6 тисячі доларів. Найскладніше збирати початківцям, фахівцям і бюджетникам, зарплати яких часто не дотягують до середніх по регіону.

cena na kvartiry

Читайте також В Париже обнаружили квартиру, брошенную 70 лет назад (ФОТО)

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...