Разделы:

В регіоні

9:00, 7 Ноябрь 2018

135

Експерти розповіли, як боротися зі свавіллям шоферів і відстояти свої права (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Тиснява, бруд, підвищення цін на проїзд. Це наші українські маршрутки. А ще водії неохоче беруть у салон людей із інвалідністю, пенсіонерів. Тих, хто має пільги. Адже на них грошей не заробиш. І це притому, що закон на боці пасажира.

Читайте також Водій-порушник проковтнув права на очах у поліцейських (ВІДЕО)

маршрутки

«Плати або виходь». На Львівщині водій вигнав із маршрутки шестикласника з багатодітної родини.

А в Івано-Франківську шофер жорстоко побив пенсіонерку, яка намагалася зайняти переднє сидіння в автобусі.

У Миколаєві водій виштовхав із маршрутки старенького, який не хотів сплачувати за проїзд. Це лише кілька випадків свавілля водіїв громадського транспорту за останні кілька місяців.

Закон України «Про транспорт»: кожен пасажир має право на якісні, безпечні умови перевезення та право на використання пільг. (Стаття 12. Якісне і своєчасне перевезення пасажирів, безпеку перевезень, права на пільги громадян щодо користування транспортом).

17-ти-річний Артем розповідає: у громадському транспорті користується пільговим посвідченням, бо має групу інвалідності. Проте кілька тижнів тому агресивний водій не дозволив йому проїхати безоплатно. За статтею 29 Закону України «Про інформацію», вимагати від особи оприлюднення відомостей про стан здоров’я заборонено. Забороняється збирання, використання і поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, за винятком випадків, передбачених законом. Владнати суперечку вирішив диспетчер. За словами Артема, чоловік його жорстоко побив.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...