Разделы:

Суспільство

18:00, 7 Ноябрь 2018

31

Експерти розповіли, як не втратити гроші, купуючи в Інтернеті (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Комп’ютер, інтернет, мобільний телефон. Сучасним шахраям треба зовсім небагато, аби викрасти ваші гроші. Навіть особистої зустрічі не потрібно. А злочинцем може бути людина, що сидить за ґратами. Часто через неуважність та довірливість ми самі віддаємо гроші шахраям. Як не потрапити на їхній гачок, роблячи покупки в мережі?

pokupka v internete

Читайте також Чорна п’ятниця в Україні: що купувати та як не стати жертвою обману

Богдан розповідає, як він та його товариш обирали в Інтернеті швейну машинку. Нова коштувала дорого. Знайшли вживану на сайті оголошень. У доброму стані, а головне — вчетверо дешевше.

Сьогодні це найпоширеніша схема, за якою діють Інтернет-шахраї — розповідає фахівець із Інтернет-безпеки Павло Бєлоусов. Аферисти виставляють популярний товар за привабливою ціною, просять завдаток, а потім зникають.

Потенційних жертв Інтернет-аферисти шукають і серед покупців, і серед тих, хто щось продає. Ганна згадує, як виставила на продаж весільну сукню. Щойно виклала оголошення в мережу за півгодини вже мала — як тоді задавалося — гарантованого покупця.

Фахівець із Інтернет-безпеки наполягає — працівник банку ніколи не вимагатиме у вас секретних персональних даних — пін-коду чи СVV коду. А купуючи в Інтернеті, радить принаймні читати відгуки про магазин у мережі. Якщо це шахрайська сторінка, люди, які вже стали жертвами зловмисників, зазвичай напишуть про це десь на інших сайтах чи в соцмережах. І найголовніше — запам’ятайте: ніхто з продавців не працюватиме собі у збиток. Тож якщо ціна на обраний вами товар дуже низька, найвірогідніше, на вас чекає обман.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...