Разделы:

sobaka donor

Животные

Експерти розповіли, які тварини можуть стати донорами і чи безпечно це (ВІДЕО)

108

15:05, 20 Ноябрь 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Автомобільні аварії, інфекції, отруєння чи наслідки укусів комах. Наші домашні улюбленці не застраховані від ситуацій, коли їм може терміново знадобитися переливання крові. Один великий пес-донор може врятувати чотирьох менших собак. А кров кота — життя двох вусанів. При цьому, людська кров тваринам не підходить.

Читайте також Всі собаки та коти Києва повинні пройти реєстрацію і отримати документи (ВІДЕО)

sobaka donor

Груп крові у собак — аж 8. А от універсальними донорами вважаються представники мисливської породи ґрейхаунд. Усе через те, що кров англійських хотрів підходить собакам майже усіх порід.

Переливати котячу кров псам і навпаки — не можна, через різні компоненти у її складі. До того ж, коти мають всього три групи крові. Щоправда, в цих чотирилапих теж є ідеальні донори — це мейн-куни. Важити донор повинен щонайменше 4 кілограми. Вага мейн-куна 9-10 кіло. Таким чином, ці пухнастики за одну процедуру можуть здати подвійну дозу крові.

В Україні банків крові — одиниці, тоді як у світі — така практика дуже поширена. Спеціалісти пояснюють: тварина може бути донором лише раз на місяць, часу це займає небагато, до того ж, процедура позитивно впливає на її здоров’я. А для хворої собаки чи кота — переливання може стати єдиним шансом на порятунок.

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...