Разделы:

pohudenie

Здоров`я

Експерти сказали, чи потрібно рахувати калорії, щоб схуднути

868

16:45, 8 Февраль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Вважають, що сенс усіх дієт такий: вживати калорій менше, ніж витрачаємо. А чи це дійсно потрібно?

Коли ми починаємо годувати наш організм меншою кількістю їжі, то він починає витрачати свої ресурси, щоб заповнити цю нестачу. І коли це доходить до критичної позначки, то всі ваші установки на заборону та обмеження в їжі, абсолютно не працюють. Ви будете нескінченно зриватися на «заборонену їжу», щоб заповнити дефіцит в організмі, пише maximum.fm

Тому підхід «їси менше – витрачай більше» не розв’язує основну проблему, яка є причиною зайвої ваги. А основна проблема – це порушений обмін речовин.

Обмін речовин – це здатність організму виводити з тіла шлаки та токсини в більшій кількості, ніж вони в нього потрапляють. При правильній роботі обміну речовин, якщо ви з’їли щось зайве або погане, то ваш організм швидко це виведе, не відкладаючи в запаси.

Читайте також: Дієтологи з’ясували, як макарони насправді впливають на схуднення

Але при порушенні цього процесу, коли здатність організму виводити зайве не працює, тоді організм в екстреному порядку розкладає весь «сміття» в різні місця, але більшою мірою в підшкірний прошарок.

Звідси виникає порушення засвоєння важливих поживних мікроелементів, відбувається дефіцит і виснаження, попри зайву вагу. Виникають часті простудні захворювання, які призводять до хронічних і інших тяжких наслідків.

Тому максимально важливо не рахувати калорії, а відновити та налагодити правильну роботу процесу виведення продуктів розпаду з організму.

Теги:

Loading...

Читайте также